...

Yuttuğu Oyuncakla 6 Ay Yaşayan Bebek !

Yuttuğu Oyuncakla 6 Ay Yaşayan Bebek !

İzmir’in Tire ilçesinde bir bebek yuttuğu oyuncak parçası ile 6 ay yaşadı. Yuttuğu oyuncak yüzünden rahatsızlanınca ailesi hastane hastane dolaşıp bebeğin yuttuğu oyuncağı operasyon ile aldırdı. Yuttuğu Oyuncakla 6 Ay Yaşayan Bebek !  Sevgi ve Bayram Albayrak çiftinin 3 çocuğundan en küçüğü olan Abdülvahap Albayrak, 6 ay önce kardeşleri ile oynarken küçük bir lego parçası yuttu.

Nefes alıp verişi değişen bebeği ailesi hemen Tire Devlet Hastanesine götürdü. Tire’deki doktorlar detaylı incelenmesi için küçük Abdülvahap’ı Ege Üniversitesi Hastanesine sevk etti. Burada yapılan araştırmada doktorlar bebeğin içindeki oyuncak parçasını fark edemedi.

Nefes almakta zorluk çeken ve hırıltılar çıkaran çocuğunu aile 6 ay boyunca hastane hastane gezdiren, ardından yeniden Ege Üniversitesi Hastanesinin yolunu tuttu. Prof. Dr. Figen Gülen, yaptığı muayenede Abdülvahap’ın içinde oyuncak parçası olduğunu belirledi. Hastanede yapılan operasyonla bebeğin içindeki oyuncak parçası çıkarıldı. 6 aylıkken yuttuğu oyuncaktan 1 yaşında kurtulan minik Abdülvahap’ın sağlığına kavuştuğu öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
oyuncak yutan bebek

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?