...

Uyuşturucu Kullanırken Bebeğini Emziren Anneye Sosyal Medyadan Tepki Yağıyor

Uyuşturucu Kullanırken Bebeğini Emziren Anneye Sosyal Medyadan Tepki Yağıyor

Bugünlerde sosyal medyanın en tartışmalı konularından biri Kayla Marlow  adıyla Facebook ‘a kayıtlı olan bir annenin gönderdiği görüntü. Görüntüde anne uyuşturucu kullanırken bebeğini emziren anne ye sosyal medyadan tepki yağdı. Annenin bebeğini emzirirken kullandığı uyuşturucu ile çekilmiş fotoğrafı tüm sosyal medyayı isyan ettirdi.

 

Amerikanın Portland-Oregon eyaletinde yaşayan anne Kayla Marlow bebeğini emzirirken bir yandanda ‘ bong ‘ adlı uyuşturucuyu kullanırken çekilmiş fotoğrafını facebookta paylaştı.

Bebeğini emzirirken bir yandan da arkadaşının mor renkte bir bong şişesi tuttuğu görülen fotoğrafa oldukça sert tepkiler geldi. Fotoğrafta Marlow’a yardım ettiği görülen diğer kadının adının Krystal Rose Shillingford-Holm olduğu öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN AŞIRI TEPKİ

Görüntüleri gören sosyal medya kullanıcıları , bu kadarı da pes dedi. 323 milyon nüfusu olan Amerika ‘ da her 5 kişiden 1 i uyuşturucu kullanıyor. Marihuana , Orgeon’da 21 yaş üstü yetişkinler için serbest. Bu görüntüler vicdan sahibi tüm insanları rahatsız etti. Fotoğraf altına yapılan yorumlar daha çok ‘ bebek emzirme ‘ den ziyade anneye olan hakaretleri içeriyor.

Sosyal Medyada Yapılan Bazı Yorumlar;

“Tanrım! Muhafazakarlardan daha liberali ve esrarın yasallaşmasını destekliyorum. Ancak bu kadarı da fazla!

Bu saçmalık, sadece saçmalık! Eğer esrar içmek istiyorsan, çocuklarının gerçekten umrunda olmaması lazım.”

Başka bir yorumcu ise anneyi destekleyerek “Saçmalamayı kesin. Esrarla ilgili en ufak bir fikriniz yok! Sadece biraz esrar, o kadar! Gerizekalılar! Ben doktor değilim evet, fakat yeni doğmuş bir çocuğun esrarı biraz koklamasından dolayı bir şey olmayacağının da farkındayım” dedi.

ANNE KENDİNİ SAVUNDU

Anne Kayla Marlow ise fotoğrafı paylaşırken hissettiği, fotoğrafın oldukça güzel olduğunu vurgulayarak kendini ‘kutsal’ olarak hissettiği ve tanımladığını söylüyor. Uyuşturucu kullanırken bebeğini emziren anne ;

“HARİKA! Bu inanılmaz! Erkek arkadaşım da bana bunun aynısını yapmıştı. Bebeğimizi emziriyordum ve o da benim esrar içmeme yardım ediyordu. Dumanı üflediğim de bebeğimin küçük saçlarındaki o dumanı ve sıcaklığı hissetmek muazzamdı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Bilinçsiz ebeveynler yüzünden dünya şuanda bu halde zaten. Bence yasalara bu tarz durumlar için madde koymalı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?