...

Tatil İçin Geldiği Denizde Doğum Yaptı

Tatil İçin Geldiği Denizde Doğum Yaptı

Tatil yapmak için Rusya’dan Mısır’daki Şarm El-Şeyh’e kentine gelen Rus turist denizde yüzerken birden sancılara boğuldu ve  suda doğum yaptı.

Tatil için Rusya’dan Mısır ‘ a gelen ve ismi verilmeyen 8.5 aylık hamile bir Rus turist , yüzmek için denize girdiği anda sancı gelmesi üzerine doğum yapmaya başladı. Çevredekilerin yardımına yetiştiği kadın, en mutlu anında büyük panik yaşadı. O anları balkonunda izleyen bir kişi ise farkında olmadan bu sıra dışı doğumu saniye saniye kaydetti.

Hamile Rus Turistin denizde doğurdu anlar kıyıdaki vatandaşlar tarafından böyle görüntülendi.

Kimliği açıklanmayan ve 8,5 aylık hamile olduğu öğrenilen Rus turist Mısır’ın Şarm El-Şeyh bölgesinde denize girdi. Doğumuna daha 15 20 gün olduğu belirtilen kadının birden sancısı tutması üzerine , çevredeki vatandaşlar yardımına koştu. Yüzerken doğum yapan kadına eşi ve yaşlı bir adam da yardım etti.

Cumartesi sosyal medyaya konulan fotoğrafları binlerce kişi paylaştı. Fotoğraflarda doğumdan sonra anne ve bebeğinde sağlıklı olduğu görülüyor.

Kendisinin de tatil için geldiği ve kiraladığı evinin balkonunda otururken şahit olduğu inanılmaz anların fotoğraflarını çeken Hadia Hosny El Said, yaşlı adamın suda doğum konusunda uzman bir doktor olduğunu öğrendiğini söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?