...

Karga 7 Aylık Bebeği Öldürdü

Karga 7 Aylık Bebeği Öldürdü

Mısırda , karga 7 Aylık Bebeği Öldürdü. Akıl almaz olay Mısır’ın İskenderiye şehrinde yaşandı. Polisin yaptığı açıklamada 7 aylık Adem adındaki erkek bebek odasında uyurken, pencereden giren karga bebeği boynundan yaraladı. Annesinin fark etmesi sonucu karga saldırısına uğrayan talihsiz bebek hemen hastaneye kaldırıldı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Karga 7 Aylık Bebeği Öldürdü.

Hemen hastaneye kaldırılan bebek tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Emniyetten yapılan açıklamada , otopsi sonucu karga saldırısının kanıtlandığı ve herhangi bir cinayet şüphesi olmadığı açıklandı.

Dünyadaki en akıllı hayvanlar olarak gösterilen kargalar diğer hayvanlara saldırdığının yanı sıra insanlara saldırması ile de biliniyor. Akıllı , kinci ve saldırgan olarak bilinen kargalar doğal ortamlarında 13 yıl kadar yaşadıkları biliniyor.

İNSANLARI TAKLİT EDEBİLİYORLAR

 

Uzmanlar yaptıkları açıklamalarda, kargaların çok zeki hayvan olduklarını söylüyorlar. Algı yeteneği yüksek olan kargalar diğer hayvanları ve insanların hareketlerini taklit edebiliyor. Toplu halde yaşayan kargalar, üreme dönemlerinde agresifleşebiliyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Kargalar özellikle Ağustos aylarında gözleri kan bürüyor. Bu zaman aralığında küçük çocuklara göz kulak olmak gerekiyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?