...

Günde 60 Bez Değiştiren Beşizlerin İlginç Hikayesi

Günde 60 Bez Değiştiren Beşizlerin İlginç Hikayesi

Günde 60 bez değiştiren beşizlerin ilginç hikayesi, bizlere bir bebek ile kafayı yediğimiz günleri aklımıza getirmiyor değil. 40 şişe süt içen ve günde 20 kıyafet değiştiren Zory Hart, Dakota Faith, Asherd Blaze, Hollyn Grace ve Gavin Lade adındaki beşiz bebekler Amerikalı Briana ve Jorden Turner çiftinin beşiz olarak dünyaya gelen minikleri ile sıradan bir günleri bu şekilde geçiyor.

Bir bakıcı ve anneanne yardımı ile bebeklerine bakan Amerikalı Turner çifti günde 3 kez çamaşır yıkıyor.

Tüp bebek tedavisi ile dünyaya gelen beşizler günde 40 şişe süt ve extre olarak mama tüketiyor.

24 saat içinde beşizler en az 20 kez kıyafet değiştiriyor! Beşizlerin annesi Briana “ beşizlerle hayatın bir çılgınlık olduğunu ve evde sıkıcı boş geçen bir anın olmadığını” söylüyor.

İlk kez doğum yaptığını söyleyen ve tüp bebek yöntemi ile doğum yaptığını söyleyen anne Brain ; Beşiz beklemediklerini , başta ne yapacağını bilemediğini ama artık alıştığını söyledi.

Hep birlikte dışarı çıkmanın da ne kadar zor olduğunu anlatan anne Briana arabaya sığabilmek için minibüs almak zorunda kaldıklarını ama ona bile zor sığdıklarından, dışarı da tüm gözlerin kendilerinde olduklarından bahsediyor.
Briana ve Jordan çiftinin 2 tane de köpekleri bulunuyor.

 

Baba Jordan, vinç sürücüsü olarak çalışmakta ve bazen yaşadıklarının rüya olduğunu tabi beşizlerin bir arada ağladığında bu rüyadan uyandığından bahsetmekte. Temel ihtiyaçları karşılamakta zorlandığımız için bir bağış sayfamız bulunuyor” diye konuşuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?