...

En Kaliteli Yavru Kedi Maması Türleri

En Kaliteli Yavru Kedi Maması Türleri

En Kaliteli Yavru Kedi Maması Türleri
Birçok hayvan severlerin en yakın dostları olan kedilerin özellikle yavruluk dönemlerinde kaliteli bir şekilde beslenmesi gerekmektedir. Yavruluk döneminde iyi beslenmiş olan kedilerin çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu sebeple oldukça kaliteli olarak üretilen yavru kedi maması türleri birçok besin grubunu da ihtiva etmektedir. Bu şekilde kedilerin göz ve beyin fonksiyonları gelişirken bağışıklık sistemleri de güçlenmektedir. Birçok vitamin ve mineral içeren bu kedi mamaları sayesinde dengeli bir beslenme ortaya çıkacak kediler çok daha enerjik ve sağlıklı olarak yaşamını sürdürecektir. Kedilerin beslenme rehberliği noktasında 3 ve 6. Haftaları arasında 30 gram civarı 6. ve 24. haftalar sırasında günlük 60 ve 80 gram civarı 24. ve 52. haftalarında İsa günlük ortalama olarak 80 gramlık mama tüketmesi gerekmektedir. Böylece vücut için gerekli olacak olan tüm vitaminler bu mamalar sayesinde yavru kedinize sağlanmış olacaktır.

Çok Şirin Kedi Yuvası Türleri
Kedilerin evlerde bakıldığında mutlaka kaliteli kedi yuvaları ile tanışması gerekmektedir. Çünkü kedi herhangi bir yuvaya sahip olmadığında evin çok farklı noktalarında yatabilmekte bu da istenmeyen bazı sonuçları doğurmaktadır. Kedi yuvası noktasında oldukça farklı ürünler piyasaya sürülmektedir. Bazı ürünlerde katlı yapı konsepti uygulanırken bazılarında da çift çatılı modeller öne çıkmaktadır. Ayrıca kedilerin uçak veya otobüs seyahatinde taşınması için çeşitli kedi kapları da yuva konseptinde bulunmaktadır.

Yavru Kediler İçin Kedi Biberon Çeşitleri
Daha çok küçükken annelerinden kopartılarak evlerde beslenmeye başlanan minicik yavru kediler beslenme sorunları yaşamaktadır. Henüz ağız ve diş yapısı tam olarak gelişmediğinden dolayı kendi yiyeceklerini parçalayamayan kedilerin anne sütüne ihtiyaçları vardır. Evde kedinin beslenebilmesi için verilecek olan sütün kaliteli kedi biberon türleri ile sunulması gerekmektedir. Aksi takdirde sütün kaliteli ve hijyenik olan yapısı bozulacak ve kedinin sağlığına da aks edecektir. Bu sebeple piyasaya sürülmüş olan kedi biberon türleri kolay temizlenebilen anti bakteriyel özellikler taşımaktadır. Ayrıca 3 farklı boy silikon ağıza sahip olduğundan dolayı kediniz büyüdükçe beslenme sorunu ortaya çıkmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kedi maması

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?