...

Emar Çekimindeki Sıkıntılar Biyorad’la Ortadan Kalkıyor! 

Emar Çekimindeki Sıkıntılar Biyorad’la Ortadan Kalkıyor! 

Her gün gelişen teknoloji, tıbbın elde ettiği başarılar insan hayatını kolaylaştırmaya ve sağlıkla yaşamı temin etmeye yönelmiştir. İşte bu amaca odaklanan Biyorad hastalık tanımında önemli metotlardan olan emar çekimi kolaylaştırmaya hizmet ediyor.
Öncelikle emar diye tanımlanan bu sözcük Manyetik Rezonans Görüntüleme teriminin kısaltmasıdır. Kaba şekilde söylenirse, vücudun iç kısmının tanımlanması, görüntülenmesi ve hastalık tanısının koyulmasında önemli rol yapan metottur.

Emar diğer görüntüleme metotlarından daha güvenilir olması, zararsız olması, manyetik alan ve radyo dalgalar kullanması ile farklılık göstermektedir. X-ray görüntülemeden farklı olarak güvenilir şekilde hastanın organlarının çekimi yapılabilmektedir.

Neden Biyorad?

Biyorad açık emar hizmeti sunmaktadır. Geleneksel emar çektiremeyen hastaları düşünerek açık emar tasarlanmıştır. 260 kiloya kadar olan kişiler açık emar hizmetini kullanabilirler. Burada çok kilolu hastalar, klostrofobisi olan hastalar (kapalı alan korkusu olanlar), çocuklar düşünülmüştür.

Biyorad Sizin Hizmetinizdedir!

İlk gelişte güler yüzlü personeller sizi karşılayarak kayıt işlemlerini yapacak ve bilgi amaçlı form doldurmanız rica edilecektir. Ardından emar çekimi odalarına yönlendirilerek soyunma odasında tüm metal eşyaların çıkarılması istenecektir. Manyetik alan cep telefonu, saat, kredi kartları gibi kişisel eşyalarınızda hasar yaratabilir. Daha sonra hareketli masa üzerine yatırılarak çekim kısmına geçilir. Teknisyenler sizinle cam pencere ardından görsel olarak iletişime geçer. Sesli iletişim ise en son teknolojik ses sistemleri ile yapılır. Çekim süresi çekimin türüne bağlı olarak 10 dakikadan 45 dakikaya kadar sürebilir. Hastaların rahat etmesi ve müzik dinlemesi için kulaklıklar da verilmektedir.

Açık EMAR Çekimi

Emar çekiminin birçok türünü Biyorad hizmetinize sunmaktadır. Traktografi Emar, Diffüzyon Emar, Perfüzyon Emar, Anjiografi Emar, Spektroskopi Emar, Fonksiyonel Emar, Bos Akım Emar, Meme Emar, Kolonjiyografi Emar, Ürografi Emar, Artrografi Emar, Batın Emar, Hipofiz Emar, Dorsal Emar, Mesane Emar, Tüm Spinal Emar, Multi Parametrik Prostat Emar, Serviks Emar, Fetal Emar, Fallop Tüp Emar Ve Beyin Emar Çekimi Yapılmaktadır.
Kısa sürede yüksek kaliteli, güvenilir hizmet almak isteyenler için yeni bir adres olabilir. Farklı sıkıntıların ve korkuların olması Biyorad ‘ın hizmetlerini engelleyememektedir. Her şey daha iyi hizmet vermeye ve hastaları düşünmeye yöneliktir.
Açık emar randevusu için biyorad.net adresine girip sağlık danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?