...

Doktorları ve Anneyi Şok Eden Görüntü

Doktorları ve Anneyi Şok Eden Görüntü

ABD’de yaşayan Amanda ve Justin çiftinin bebekleri Braylee dünyaya geldiğinde bir sorun vardı. 9 aylık bekleyişin ardından Amanda ve Justin’in çocukları dünyaya geldikten sonraki sevinci inanılmazdı. Bebek dünyaya geldikten bir süre sonra bebekte bir tuhaflığa rastlandı. Bebeğin cildi bir anda sararmıştı.

Doktorları ve Anneyi Şok Eden Görüntü

3 Şubat 2016’da doktorlar bebeğe biliyer atrezi teşhisi koydu. Ender rastlanan hastalıktı. Bu teşhis konulan kişilerin safra kesesi doğuştan yok.

Doktorlar, Braylee’nin ebeveynlerine bebeğin durumunun kritik olduğunu söylediler. Anne babası Amanda ve Justin acı haberle neye uğradıklarını şaşırdı. Braylee operasyona alınsa da bir şey değişmedi.

Braylee’nin durumu giderek kötüleşmeye başladı. Midesi balon gibi şişmeye başladı.

Doktorlar, bebeğe acilen karaciğer nakli yapılması gerektiğini söyledi.

Maalesef nakil sırası oldukça uzundu.

Aile çaresiz bir şekilde bekliyordu.

Doktorlarla konuştuktan sonra Justin karaciğerinin bir kısmının oğluna nakledilmesini istedi.

Operasyon oldukça riskliydi. Justin’in hayatını kaybetme ihtimali vardı. Ancak baba hiç tereddüt etmedi. Tek istediği kızını mutlu ve sağlıklı görmekti.

Justin tam operasyona girecekken bir mucize gerçekleşti.

Bir donör bulundu. Kaza sonucu beyin ölümü gerçekleşen bir adam içinde Braylee’nin bulunduğu iki bebeğe organlarını bağışladı.

Nakil operasyonu başarılı geçti.

 

Braylee’nin vücudu karaciğeri kabul etti ve küçük kız iyileşmeye başladı. Cildinin rengi normale döndü. Aynı yaşıtları gibi gülüp oynamaya başladı.

Braylee’nin taburcu edilmesinin ardından bir yıl geçti. Şuanda 19 aylık olan küçük kız son derece sağlıklı ve gelişimi normale döndü.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bebek haber

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?