...

Diş Kaşıyıcı Eldiven Kulananlar – Anne Yorumları

Diş Kaşıyıcı Eldiven Kulananlar – Anne Yorumları

Diş kaşıyıcı eldiven , diş kaşıyıcıların son ürünü diyebiliriz. Özellikle Mouthie mitten diş kaşıyıcı son dönemde çıkardığı eldiven şeklinde diş kaşıyıcı ile bir çok annenin dikkatini çekti. Piyasada yüzlerce model olmasına rağmen , bebeklerde diş çıkarma sürecinin en kolay şekilde atlatılmasını sağlayan diş kaşıyıcılar arasında bugün diş kaşıyıcı eldiven kullananlar olarak annelere söz vereceğim.

Diş Kaşıyıcı Eldiven En Ucuz

2019 Yılı İtibariyle fiyatlarına baktığımızda istisnasız bütün mağazalarda 69.90 TL sabit fiyat olarak raflarda yerini almış. Tabi bu fiyat Mouthie mitten eldiven diş kaşıyıcı için geçerli. Diğer markalarda daha ucuza bulabilmeniz mümkün.

Diş Kaşıyıcı Eldiven Yorum

Mouthie mitten diş kaşıyıcı kullananlar genel anlamda bakıldığında üründen memnunlar. Kolay kolay bebeğin elinden çıkaramayacağı diş kaşıyıcı eldiven , kullanan bazı bebekleri çok rahatsız etmiş. Bir kısım ise diş kaşıyıcı eldivenin bebeğe çok küçük olduğundan yakınmış.

Ürün %100 Gıda Slikonu olup en önemli özelliği ise makinede yıkanabilir olması.

Mouthie mitten diş kaşıyıcı kullananlar

  • Ürünü bebeğim 3 aylıkken aldım önce silikon kısım ağzına büyük geldiği için eldiven gibi eline takıp kullanamadı sonradan eline takmak istemedi kendi tuttu ancak yere düşürdüğünde yıkadıkça bez olan kısım ıslak kaldı ve sürekli kıyafetlerini ıslattı ayrıca bir süre sonra kötü kokmaya başladı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum daha ucuz kullanışlı bişey alın
  • Çok güzel bir urun 3 aylık kızımın eline tam oldu biraz daha büyürse olmayacaktır. O zaman da tutma becerisi gelişeceği için zürafa diş kaşıyıcı alacağım.
  • Çok kullanışlı bir ürün değil; yorumlarda ürünün küçüklüğünden bahsedilmiş ama ürün gayet büyüktü. Sadece bebeklerin çok sık kullanabileceklerini sanmıyorum.
  • Ürün kaliteli ve çok güzel kutusunda faturalı ve kesesi var ama bizim ufaklık elinde sevmedi çıkarmak için çırpındı olmadı ağlamaya başladı çıkardık
  • Ürün çabuk geldi. Sorunsuz. Ama ürün küçük. Bebeğim 3.5 aylık ama eline oturmadı. Kaliteli bir ürün. Ama biraz daha büyük olsaydı keşke.
  • Güzel bir ürün ama 5 aylık oğlum elinin bağlı olmasından hoşlanmadı
  • Ürün çok küçük bebeğim 4 aylık olmasına rağmen eli anca sığdı , 7. ayda sığmaz sanırım.

Diğer Diş Kaşıyıcı Önerileri İçin : Bebeklerde Diş Kaşıyıcı Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?