...

2 Yaşındaki Çocuğu Çamaşır Makinesine Attılar ! Akıl Almaz Olay

2 Yaşındaki Çocuğu Çamaşır Makinesine Attılar ! Akıl Almaz Olay

Sosyal medya üzerinden yayılan görüntüler cani bakıcının acımasızlığını ortaya serdi. Polonya’da 2 yaşındaki çocuğu çamaşır makinesine atan bakıcı ve bakıcının yanındaki arkadaşı görüntüleri kaydetti. Çocuğun korku dolu çığlıkları arasında yaşadığı dehşet görüntüler sosyal medyada da hızla yayılarak tepki çekti.

Polonya’da annesinin evden çıktığı bir zamanda çocuğunu emanet ettiği 19 yaşındaki bakıcı, 2 yaşındaki çocuğu çamaşır makinesinin içine attı, yetmezmiş gibi kapağını da kapattı. Büyük korku içinde ağlayan ve genç bakıcıdan kurtulmak için çırpınan çocuğun görüntüleri yayıldıktan sonra tepkilerin odağı oldu.

Söylenenlere göre çocuğun annesi ve babası birlikte çalışmaya giderken 2 yaşındaki çocuğunu da başka bir arkadaşına bıraktı. Ancak görüntüde arkadaşı ve birinin daha olduğu ortaya çıktı. İki kişinin çocuğa adeta işkence yaparak çamaşır makinesinin içine attığı görüntü için soruşturma başlatıldı. Görüntülerde 2 yaşındaki küçük çocuğu çamaşır makinesine atan adam kapağı kapatarak çocuğu kilitliyor. Çocuğun çamaşır makinesinde kilitlendiğinin ikincisi olduğunu söyleyerek o anları kayda alıyor.

GÖRÜNTÜ SOSYAL MEDYADA HIZLA YAYILDI

Görüntünün ilk olarak, soruşturmaya yardımcı olmak üzere polis tarafından tutuklanan 19 yaşındaki Mateusz S. adlı adam tarafından sosyal medyada yayınlandığı belirtildi. Ancak bu şahıs serbest bırakıldı. Daha sonra polisler, istismar sırasında çocuğun bakımıyla ilgilenen 18 yaşındaki Adam B.’yi tutukladılar.

ODA YETMEZMİŞ GİBİ DAHA ÖNCEDE SİGARA İÇİRİLMİŞ!

Görüntüleri araştıran polis, çocuğun sigara içmeye zorlandığı bir başka görüntünün de annesinin sosyal medya hesabından yayınlandığını tespit etti. 2 yaşındaki talihsiz çocuğun annesi ise, telefonunu evde bıraktığını ve görüntü kaydedilirken evde olmadığını söyledi.

19 yaşındaki bakıcı Mateusz S., polis tarafından tutuklandıktan sonra serbest bırakıldı. O sırada çocuğa bakan ikinci şahıs olan Adam B. ise tutuklandı. Verilen bilgilere göre suçlu bulunması halinde 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilir. Ancak yaşanan bu olay uzun süre hafızalardan silinmeyecek bu görüntüleri ardında bıraktı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?