...

Türkiye’nin İlk ve Tek Bebek Spa Merkezi

Türkiye’nin İlk ve Tek Bebek Spa Merkezi

Türkiye’nin ilk ve tek bebek spa merkezi olarak hizmet vermekte olan  Bluuh Baby Spa merkezinde eğlence, gelişim ve öğrenmenin bir arada olduğu  0-10 ay arası bebeklere hizmet vermektedir. Bluuh Baby Spa merkezi olarak bir çok konuda bebeğinizin ruhsal ve bedensel rahatlığı amaçlanmakta , yapılan hizmetlerde ailenin ve ebeveynlerin katılımı sağlanabilmektedir.

Türkiyenin ilk ve tek bebek spa merkezinde yapılan hizmetler ise şu şekilde;

Bebek Masajı

Bebek masajı, bebeğin bedensel ve ruhsal yönden gelişimini destekleyen, sayısız faydaları olan bir uygulamadır. Masaj, bebeğin sağlıklı büyümesi, gelişmesi, kan dolaşımının hızlanması, kas-iskelet sisteminin gelişmesi ve bağırsaklarındaki biriken gazın çıkarılması gibi pek çok fizyolojik yararlarının yanı sıra, bebeğin çevresiyle iletişimini de güçlendirir.

Bebek Floating ( Suda Dans )

Bebeğinizin boyun simidi ile suda adeta dans ettiğini FLOATING uygulamamızda görebilirsiniz. Araştırmalara göre yüzen bebeklerin yüzmeyen bebeklere göre birçok beceriyi daha erken kazandıkları kanıtlanmıştır. Yüzme bebeklerin kas gelişimini, ayrıca denge ve koordinasyonunu destekler. Sinir sistemini rahatlatır, psikolojik ve sosyal gelişimini, bağımsızlığı ve öz güveni destekler.

Bebek Floating Video

 

Ailece katılabilinecek spa merkezinde anneler ayrıcalıklı. Bebeğin uygulamasından sonra annelere de el masajı yapılıyor. Bebeğinin sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişimini desteklemek isteyen tüm ebeveynler için hijyenik ve güvenli bir ortam sunmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve bebek spa merkezine @bluuhbabyspa instagram adresinden ulaşabilir. Sorularınızı sorabilirsiniz. Bebek ve Gelişim ailesi olarak kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?